Робочий візит представників ГТУЮ в Одеській області до міста Арциз

Робочий візит представників ГТУЮ в Одеській області до міста Арциз

Сьогодні, 18 вересня 2019, до Арциза з робочим візитом завітав перший заступник начальника ГТУ юстиції в Одеській області Івановський Віктор Віталійович з провідними спеціалістами органів юстиції.


фоторепортаж на офіційнії сторінці "Кут огляду" - ТИСНИ СЮДИ.


Насамперед у рамках робочого візиту Івановський В.В. відвідав Арцизьку РДА, де відбувся семінар за участі аграріїв, сільських голів та громадськості.

В ході зустрічі були озвучені проблеми, пов’язані з рейдерством та незаконним заволодінням землею. Слід  зауважити, що протидія рейдерському захопленню землі є найбільш актуальними для аграрного сектору питанням. І дуже важливим фактором у вирішенні проблем фермерів є зміни у законодавстві.

Дуже багато уваги під час семінару приділили діяльності реєстраторів,  про можливість  здійснювати реєстрацію в реєстрі бізнесу та нерухомості, про зміни у законодавстві, які мають відбутися вже зовсім скоро.
Як зауважив перший заступник начальника ГТУ юстиції в Одеській області, наразі Україна на порозі змін, в Верховній Раді вже ухвалений у першому читанні антирейдерський закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення забезпечення дотримання прав учасників кримінального судочинства та інших осіб правоохоронними органами при здійсненні досудового розслідування" (№ 8490).

Також оговорили проблемні питання, які хвилювали присутніх. У форматі діалогу кожен мав змогу отримати відповідь и проконсультуватися у провідних фахівців юстиції. До речі, були й питання, які потребували більш детального вивчення. В такому випадку контактні дані громадян нотувались і, як завірив Івановський В.В., відповідь буде надана своєчасно і в повному обсязі. Жодне звернення присутніх мешканців району не залишилось без належної уваги.

Одразу після семінару представники ГТУЮ в Одеській області вирушили до Арцизької районної бібліотеки, де  представник Головного територіального управління юстиції в Одеській області Гринчук Назарій учнівській молоді нашого міста розповів про булінг, захід проводився у рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу.

Говорили про соціальне явище «булінг», його ознаки, види і наслідки. У форматі інтерактивної бесіди учні 7 та 9 класів отримали відповіді на важливі для учнівського середовища питання та дізналися,  що робити, якщо став жертвою булінгу, куди звертатися, хто може допомогти, як держава захищає дітей. 

Після завершення усіх заходів, представники ГТУЮ в Одеській області провели прийом громадян.

Прийом громадян особисто провів перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Одеській області  Віктор Івановський. Громадянам були надані відповідні консультації та роз’яснення.

Наприкінці робочого візиту керівництво та спеціалісти територіального управління юстиції відвідали трьох породіль у Арцизькій ЦРБ та привітали матусь з появою малюків на світ. Новонародженні малята, до речі, в перший день свого життя стали громадянами України. Це стало можливим завдяки ініціативам  Мін’юсту. Нагадаємо, Міністерством юстиції України запроваджено пілотний проект по отриманню свідоцтв  про народження дитини у пологовому будинку.

Начальник Арцизького відділу реєстрації актів цивільного стану Ольга Сергіївна Безпалова привітала всіх матусь і вручила свідоцтва про народження малюків.

Потім усі вирушили до Арцизького РАЦС, де  Івановський В.В.  вручив перші документи молодятам, які вирішили поєднати свої долі саме сьогодні – 18 вересня.