«ОСІННІЙ ЯРМАРОК» ЗАВІТАВ ДО АРЦИЗЬКОГО ЗДО №7 "ВЕРБИЧЕНЬКА"

«ОСІННІЙ ЯРМАРОК» ЗАВІТАВ ДО АРЦИЗЬКОГО ЗДО №7 "ВЕРБИЧЕНЬКА"

Наслідуючи найкращі українські традиції та передаючи їх дітям, майбутньому нашої країни,  в Арцизькому ЗДО №7 "Вербиченька" зустріли золоту осінь  справжнім "Осіннім ярмарком".

Ярмарок - це особливість українського народу, це наша пам'ять. З давніх часів наші пращури після гарячої пори збору врожаю поспішали на осінній, щедрий ярмарок. Для кожного села ярмарок восени - то було велике свято, свято доброго врожаю, гарного настрою та час продажу різноманітних товарів. Про українські ярмарки знають в усьому світі, літературні класики, видатні українськи письменники використовували у сюжетах ярмарок, аби передати у творах україньский менталітет та описати наші традиції.

От і сьогодні, 16 жовтня, у дитсадок "Вербиченька" у м.Арциз завітав український ярмарок! Це було справжнє дійство! Артистичне, сповнене українськими піснями та танцями, з яскравим, автентичним декором і святковим настроєм! Для батьків і для малечі цей захід пролетів, як одна мить.

Лунали українські пісні, веселі жартівливі вірші, сценки, діти вітали гостей таночками , брали участь в іграх.

Допомогали маленьким талантам педагогічні працівники дошкільного закладу, які з легкістю втілили образи україночок, радо зустріли та провели ярмарок дві куми, які й завітали на ярмарок, де маленькі герої свята рекламували, продавали свій товар.

Традиційні страви української кухні, вишиванки, хустинки, плоди щедрого врожаю українського краю - чого тільки не знайдеш на ярмарку!

Хочеться подякувати організаторам свята: завідуючій дитсадком Мінчевій Людмилі Петрівні, музичному керівнику ЗДО №7 "Вербиченька" Кондратченко Ірині Володимирівні,  виховательці старшої групи Гаврилюк Ларисі Михайлівні та  помічниці вихователя Яновій Тетяні Василівні, всім вихователям та працівникам "Вербиченькі", які доклали чимало зусиль для того, щоб свято для малечі та гостей було веселим та цікавим.

Цей яскравий захід подарував багато позитивних емоцій та піднесений настрій всім учасникам дійства і присутнім батькам.