Новорічний карнавал, або історія про туристичне агентство "Йолки-Палки"

Новорічний карнавал, або історія про туристичне агентство "Йолки-Палки"

 Спекотні пропозиції від туристичного агентства, гарячі тури в країни всього світу, різнобарв’я казкових костюмів, як на справжньому карнавалі у Ріо-де-Жанейро, неймовірно талановиті  найулюбленіші актори…і Дід Мороз на відпочинку у Туреччині. Про що йде мова? Ні за що не здогадаєтесь!

Цей  світ казкової новорічної і дуже смішної історії – сценарій святкового заходу, який відбувся у старшій групі (вихователь Гаврилюк Лариса Михайлівна, помічник вихователя – Янова Тетяна Василівна)   ЗДО №7 «Вербиченька» м.Арциз.

Вчора ми, батьки, мали змогу отримати істинне задоволення і поринути у дитинство, споглядаючи, як наші дітки і педагогічний колектив дитячого садочку виблискують талантами.

Мені , з огляду на той факт, що дитина вже у старшій групі, здавалось, що бачила вже все: багато свят и заходів за участі вихованців «Вербиченьки» ми бачили, багато емоцій і почуттів вже пережили, але цьогоріч  свято знову здивувало!

Чи не з перших хвилин не тільки на батьків, але й на маленьких учасників цього дійства очікував сюрприз – неочікувана гостя Ягуся, яка прийшла презентувати своє тур агентство «Йолки-палки».  І тут почалося! Конкурси, вірши, пісні, танці – кожен номер сценарію відкривав для малечі и для дорослих культуру, традиції – фірмові «фішки» найприваблівиших країн світу!

В оточенні декорацій і в костюмах відомих і улюблених  країн загадкові артисти представили різні номери сценарію.

Неабияким «нежданчиком» став візит Діда Мороза… В сонячних окулярах, з рушником на плечі і валізою замість мішка з подарунками! Він летить на новорічні свята до Туреччини, погодившись на пропозицію тур агентства Ягусі.

Не залишилися без уваги і батьки, які також були залучені до конкурсів!

Новорічні подарунки принесла Хатинка на курячих ніжках, а роздав їх Дід Мороз,  якого бізнес-леді Ягусі довелося «екстрено» повертати з відпустки.


Колектив «Вербиченьки» докладає максимум зусиль для того, щоб кожне свято було дійсно святом. Завідуюча дитячим садочком Мінчева Людмила Петрівна, виступаючи х вітальним словом, підкреслила, що «Новорічний карнавал»  - це ідея, яка належить музичному керівнику дитячого закладу – Кондратченко Ірині Володимирівні. Без сумніву, таке яскраве свято не відбулось би без співробітників дитсадочку, які дуже вдало й колоритно втілили сценічні образи! Це свято подарувало не тільки дітям, але й кожному дорослому, який на ньому був присутній, прекрасний настрій! Ми поринули в справжню атмосферу дитинства.

 Спасибі, що вкладаєте в виховання дітей любов, що підходите до кожного заходу сучасно та  індивідуально. Дякуємо від усього серця за те, що ви є в житті наших дітей.