Майже на фініші: Сергій Парпуланський поділився світлинами оновленого дитячого відділення Арцизької ЦРБ

Майже на фініші: Сергій Парпуланський поділився світлинами оновленого дитячого відділення Арцизької ЦРБ

Будівельники завершили капітальний ремонт дитячого відділення Арцизької районної лікарні.
Про це повідомив голова Арцизької РДА Сергій Парпуланський на своій сторінці у Facebook.


"Допоки не підписаний Указ Президента про моє звільнення, ми закінчуємо розпочаті роботи. Капітальний ремонт дитячого відділення районної лікарні завершено", - розповів очільник радержадміністрації.

Слід зауважити, що одним з найбільш пріоритетних завдань районної влади є пильна увага до соціальної сфери, створення умов для надання якісної медичної допомоги населенню, а також створення госпітального округу  на базі медичного закладу.
Тому за останні роки Арцизька ЦРБ змінилися, лікарня має нове медичне обладнання, оновлені приміщення, для молодих спеціалістів затверджена програма "Кадри". Кошти на оновлення районної лікарні вдалося залучити завдяки цільовій програмі "Доступна медицина на 2018-2020 рр", яка діє на Одещині, субвенцій від облради та з місцевих бюджетів Арцизчини: районної, міської та сільських рад.

Також Сергій Парпуланський додав, що для повної готовності залишилось лише придбати меблі,  дитяче відділення буде повністю мебльоване за рахунок сільських та міських рад:

"...на прохання фінансово сприяти вже відгукнулися 4 сільські ради (Арцизька міська рада також перенаправила кошти під час 100 чергової сесії - ред.). Сподіваємося, що інші місцеві ради також не залишаться байдужими", - написав у дописі голова Арцизької РДА.


ФОТО: Сергей Парпуланский/Facebook