Кольоровий тиждень у школі Арцизького району в самому розпалі!

Кольоровий тиждень у  школі Арцизького району в самому розпалі!

Сучасна освіта різнобарвна, цікава, сучасні учні - це маленькі особистості, які виблискують і прикрашають світ, якщо поряд мудрі педагоги, які здатні підтримати учнівську молодь в період становлення особистості. Так, з  25 по 29 листопада 2019 року в Павлівському ЗЗСО І - ІІІ ступенів Арцизького району, за ініціативи органу учнівського самоврядування – Дитячої Палати, за підтримки педколективу закладу, триває веселковий тиждень толерантності, - сповістили на сторінці Facebook Павловская школа Online.

 Впродовж цілого тижня учні та вчителі проходять до школи в різнокольоровому одязі веселки, та беруть участь в різноманітних акціях і тематичних заходах. Наприклад, у середу педагог-організатор Павлівського ЗЗСО Самсонникова Любов Валеріївна організувала для учнів та вчителів закладу акцію «Я мрію…». Протягом дня учні та вчителі школи заповнювали стіни шкільних рекреацій різнокольоровими стікерами, на яких були записані їх найпотаємніші мрії.

ДЕНЬ ПЕРШИЙ – День червоного та помаранчевого кольорів, день чарівних компліментів. 

ДЕНЬ ДРУГИЙ - День зеленого кольору, день усмішки.

ДЕНЬ ТРЕТІЙ - Середа - День синього та блакитного кольору, день мрій. Девізом дня стала фраза «Мріяти не шкідливо, шкідливо не мріяти».

ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ - День фіолетового кольору, день справжнього друга.