Громадяни, пам'ятайте - залізниця це зона підвищеної небезпеки!

Громадяни, пам'ятайте - залізниця це зона підвищеної небезпеки!

Протягом 2018 року на залізничних станціях, перегонах, територіях « Укрзалізниці» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього отримали травми різного ступеню важкості 580 сторонніх осіб, у тому числі 383 зі смертельним наслідком. Травмовано 24 дитини віком до 16 років, із них 7 смертельно.

Тільки на Одеській залізниці у 2018 році травмовано 80 громадян , з них 46 - зі смертельним наслідком, вже в 2019 році травми отримали 6 дітей, 2 - смертельні.

Працівники воєнізованої охорони станції Арциз щоденно проводять роботу, яка спрямована на попередження наїзду залізничного транспорту на людей.

При розмові  з порушниками про правила безпеки громадян на залізничному транспорті України найчастіше від громадян лунало: «Запізнююсь», «Поспішаю», «Так швидше та коротше», є й такі, хто хамив - «не ваша справа», при цьому звинувачували всіх, але не себе. Добре знають, що найкращий захист - це напад . Люди навіть пролазять під вантажними вагонами, що дуже небезпечно. Потенційні небіжчики - люди у навушниках та ті, хто розмовляє по телефону. Причому серед таких меломанів не тільки молодь, а й люди поважного віку. Вони себе почувають « туристами» на колії.

При розмові, коли чують, скільки загинуло та травмовано за таку недбалість, у 80% людей на обличчі  здивування й шок, байдужість. Хтось одразу з острахом дивився на всі боки, оцінюючи, чи дійсно безпечно перетинати колії, чи не наближається потяг, якого вони могли не помітити.

На станції Арциз мешканці міста та інші, часто порушують вищезазначені правила, особливо в ранковий час, діти йдуть в мікрорайон в школу № 1, вчителі, а також в районі старого цвинтаря. З початку поточного року працівниками воєнізованої охорони на станції Арциз за ходіння по залізничним коліям в невстановлених місцях притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 109 частиною 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення 18 осіб.

У зв’язку зі значною кількістю випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті, випадків травмування дітей віком до 16 років та з метою підвищення рівня безпеки громадян , що перебувають на об’єктах залізничної інфраструктури, у регіональній філії « Одеська залізниця» постійно запроваджуються профілактичні заходи.

 Так, з 1 квітня по ЗО квітня 2019 року проводиться «Місячник профілактично-роз’яснювальної роботи» щодо профілактики невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед населення, учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, працівників підприємств щодо «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України».

Начальник стрілецької команди станції Арциз виробничого підрозділу « Одеський загін воєнізованої охорони»

регіональної філії «Одеська залізниця»                                                                               І.В. Бабчинський


Начальник станції Арциз

В. А. Маслов


 

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить