ДРЕС-КОД - ВИШИВАНКА: АРЦИЗЬКІ КОЛЕКТИВИ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ВБРАННІ

ДРЕС-КОД - ВИШИВАНКА: АРЦИЗЬКІ КОЛЕКТИВИ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ВБРАННІ

Слідами Інтернет-публікацій...

Вчора весь світ відзначав День вишиванки - національного українського одягу. Свято котрий рік поспіль об'єднує українців, щорічно всесвітня мережа Інтернет майорить різнобарвними світлинами з флешмобів, святкових заходів тощо. В цей день колективи організацій, підприємств, компаній, освітніх закладів долучаються до святкування і змінюють повсякденний дрес-код на автентичний український одяг з традиційними орнаментами - вишиванка в цей день не тільки прикрашає, а ще й створює особливий настрій, яким хочеться поділитись з кожним! І стрічка новин у соціальних мережах вчора - є підтвердженням того!

Отже, "Кут Огляду" пропонує вам подивитись, як пройшов вишиванковий робочий день в установах та закладах м. Арциз Одеської області:

Арцизький районний суд Одеської області долучився до святкування Дня вишиванки ...:

Голова Арцизької районної ради Юрий Карабаджак поділився світлиною та святкоим настроєм підлеглих у facebook:

День вишиванки в бібліотеках Арцизької ЦБС, фото: Арцизская районная библиотека

Колектив Арцизького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстції в Одеській області Вітає із Днем Вишиванки! фото: очільник Арцизького районного відділу держвиконслужби - Юрий Безпалов:

Арцизька районна філія Одеського обласного центру зайнятості: "НАШ ДРЕС-КОД - ВИШИВАНКА"

Приватне підприємство Артал - Арциз : Ось і наші світлини! З Днем Вишиванки!

Вчора на центральній площі міста Арциз визначили найкращий колектив у вишиванках. Перемогла краса, любов до дітей - колектив ЗДО №5 "Росинка" - найкращий колектив  міста у вишиванках! Вітаємо з перемогою! фото: Павел Колосов‎/Арцизская

Беседка

 

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить