До школи - з поліцейськими! Працівники Арцизької поліції долучилися до Всеукраїнської акції

До школи - з поліцейськими! Працівники Арцизької поліції долучилися до Всеукраїнської акції

Сьогодні, 2 вересня,  долучились до Всеукраїнської акції «Відведи дитину в школу».  Співробітники Арцизького районного відділення поліції в рамках загальнодержавної акції привітали школярів з початком навчального року та відвели дітей до школи.

Про це повідомляє пресслужба Арцизького ВП ГУНП в Одеській області.

У перший навчальний день поліцейські разом з дітьми, які виховуються у  сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах, потребують соціальної підтримки та допомоги, дітей-сиріт, дітей із багатодітних і малозабезпечених родин, а також дітей, які були переселені з тимчасово окупованої території України,  прийшли на святкові шкільні заходи. 

Після урочистих заходів, поліцейські провели бесіди зі школярами та наголосили на необхідності отримання шкільної освіти. Звернули увагу підлітків на їх поведінку у школі та побажали дітям гарного навчального року та відмінних оцінок.
Під час урочистих заходів на охорону публічного порядку в 26 навчальних закладах району був задіяний весь особовий склад Арцизького відділу поліції. Під час заходів будь-яких порушень не допущено, - наголошують у відділі комунікації Арцизького ВП ГУНП в Одеській області.