Арцизьким пільговикам варто підготуватися до монетізації

Арцизьким пільговикам варто підготуватися до монетізації

З 1 жовтня 2019 року в Україні починається монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

    Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова та готівкова.

У безготівковій формі шляхом перерахування коштів на акаунт пільговика в «Ощадбанку», який буде здійснювати переказ коштів на рахунки керуючих організацій, що надають послуги (без звернення пільговика). Зекономлені кошти за підсумками опалювального періоду будуть перераховані на особистий рахунок пільговика в «Ощадбанку».

У готівковій формі. Для цього пільговика необхідно звернутися із заявою в управління праці та соціального захисту населення адміністрацій районів, де вказати номер рахунку, відкритого в «Ощадбанку». В такому випадку виплата з урахуванням встановлених державних соціальних нормативів буде здійснюватися з наступного місяця, в якому пільговик написав заяву.

ВАЖЛИВО: . реквізити рахунку необхідно додати до заяви. З заявою на отримання пільг у готівковій формі (за бажанням) необхідно звернутися до 15 жовтня 2019 року.

 Управлінням соціального захисту населення Арцизької районної державної адміністрації здійснюється робота щодо впровадження вищезазначеної постанови, тому пільговим категоріям населення  Арцизького району (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, учасники війни, члени сімей загиблих (померлих)внаслідок війни, багатодітні сім`ї, діти війни, сільські педпрацівники, медпрацівника на пенсії, ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ) необхідно до 27 вересня 2019 року повідомити особистий номер мобільного телефону для поповнення інформації, яка міститься в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги в Арцизькому районі. У разі відсутності номера мобільного телефону надання пільг буде не можливе.

        З зазначеного питання звертатися за адресою: м.Арциз, вул. Будівельників, 15 б каб. 201 або за телефоном (048) 45 3 11 02.