Арцизький суд провів правовий брейн-ринг для учнівської молоді району

Арцизький суд провів правовий брейн-ринг для учнівської молоді району
Вчора у Арцизькій районній бібліотеці  для учнів  шкіл міста та району співробітники Арцизького районного суду провели  брейн-ринг з основ правознавства «Свої права ти добре знай, їх шануй та поважай». Захід проходив у рамках Всеукраїнського тижня права.
Як зазначається у повідомленні на сайті Арцизького суду, ведучим інтелектуальної гри для учнівської молоді став  консультант суду Сергій Нофенко, який тепло привітав присутніх та команди, які брали участь у правовому брейн-ринзі:  команду Павлівського ЗЗСО «Ритм», команду  Арцизького ЗЗСО №4 «Ерудити» та команду Арцизького ЗЗСО.№5 «Праволюби».
Брейн-рінг розпочався дуже цікаво та захопливо - з  інтелектуального штурму.  Під час боротьби за перемогу  учні були дуже активними, швидко відповідали на запитання, розв’язували правові задачі та тести: відповідали питання, кваліфікували злочини, допомагали казковим героям відстоювати свої права, розгадували правові шаради. Дуже яскраво пройшов конкурс-захист плакатів на тему «Я маю право».
Керівник апарату суду Володимир Попаз, заступник керівника апарату Наталія Фудулакі  та помічник судді Дмитро Стоянов визначили команду переможця. Отже, переможцем визнано команду «Праволюби», друге місце у команди  «Ритм», третє – у команди «Ерудити». Також було  відзначено найактивнішого вболівальника. Їм став Терзі Іван.
 
 Дружня атмосфера, гарний настрій та задоволені посмішки дітей підкреслили значущість та необхідність проведення подібних заходів задля виховання у них інтересу до правових знань, формування правової культури, поглиблення знань, які були здобуті учнями на уроках.