Арцизький районний суд Одеської області долучився до святкування Дня вишиванки

 Арцизький районний суд Одеської області долучився до святкування Дня вишиванки

Сьогодні в Арцизькому районному суді панує особлива атмосфера! Як і мільйони українців у всьому світі, представники судової влади в м. Арциз Одеської області долучилися до свята єдності - Дня вишиванки! 

Усі працівники Арцизького районного суду сьогодні змінили офіційний дрес-код і  прийшли на роботу у традиційному українському одязі. В цей день серед колективу панує святковий настрій, святково й затишно сьогодні від різнобарв’я  вишиванок у кулуарах та кабінетах.

Рішення колективу в цей день вдягнути вишиванки, прикрашені традиційними для України, сакральними візерунками, на мій погляд, є дуже символічним. Адже своєю щоденною, подекуди нелегкою, працею представники судової влади у Арцизькому районі відновлюють справедливість, забезпечують незалежне судочинство в нашій країні. Вишиванка - це не просто одяг, це символ захисту, віри у справедливість.

Долучившись до святкування Дня вишиванки, працівники Арцизького суду  ще раз підтвердили, українці — сильна, єдина нація.  І вишиванки, в яких сьогодні працює весь колектив суду, - не тільки забезпечення святкового настрою, не проста формальність, це підтвердження того, що ми - українці: немає значення, в якому регіоні країни ми проживаємо, який маємо соціальний статус, віросповідання! У нас єдина історія, єдині цінності, багата культура та сильна держава! Вишиванка об'єднує!

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить