Арцизький районний суд Одеської області долучився до програми Агенства США «Нове правосуддя»

Арцизький районний суд Одеської області долучився до програми Агенства США «Нове правосуддя»

Арцизький районний суд долучився до проведення опитування працівників апарату суду, ініційованого Програмою USAID «Нове правосуддя».

Про це повідомлює прес-центр суду. Зазначється, що проект реалізує громадська організація «Міжнародна фундація розвитку», за підтримки програми Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя». 

Представником суду, який був залучений до реалізації проекту та забезпечував контроль за проведенням опитування визначено консультанта Арцизького районного суду Одеської області  Сергія Нофенка, інтерв’юером була Валентина Лаговська, які отримали сертифікати від Громадської організації «Міжнародна фундація розвитку».

Голова суду Вероніка Черевата отримала подяку за плідну співпрацю у межах проекту.

Після обробки заповнених анкет результати опитування будуть опубліковані на офіційному сайті Арцизького районного суду Одеської області.

ПРО ПРОГРАМУ: 

Програма «Нове правосуддя» реалізується з 2016 року, метою проекту є надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, громадянському суспільству та народу України у здійсненні судової реформи з урахуванням конституційних змін 2016 року та Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки. 

Програма «Нове правосуддя»  ґрунтує свою діяльність на здобутках Проекту USAID «Справедливе правосуддя» та використовує його досягнення для координації тісної співпраці із українськими партнерами, проектами USAID та Уряду США й іншими проектами міжнародних донорських організацій в Україні.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО:

Арцизький районний суд Одеської області долучився до святкування Дня вишиванки

Електронний суд як майбутня складова ЄСІТС (фоторепортаж)

Самая богатая судья в Одесской области: декларации-2018

15 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СУДУ