АРЦИЗЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНІ БЕСІДИ З ПРАЦІВНИКАМИ ПУНКТІВ МЕТАЛОБРУХТУ

АРЦИЗЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНІ БЕСІДИ З ПРАЦІВНИКАМИ ПУНКТІВ МЕТАЛОБРУХТУ

Як зазначають поліцейські, на Одещині збільшилася кількість крадіжок комунікаційних кабелів і предметів, вироблених з кольорового металу, в тому числі –  збільшилась кількість охочих заволодіти  особистим майном громадян.

Сьогодні, 20 серпня,  у м. Арциз проводився захід, спрямований на захист та збереження майна об’єктів телекомунікації та громадян,  з протидії даних видів крадіжок. Майор поліції, заступник начальника сектору превенції Арцизького ВП ГУНП в Одеській області Олександр Васильович Кушнір провів бесіду з власниками та працівниками пунктів прийому металобрухту, розташованих у м.Арциз Одеської області.

З метою недопущення погіршення ситуації та  Кушнір О.В. роз’яснив кожному працівнику пунктів металобрухту, на які металеві вироби слід звернути увагу, що робити у разі виявлення вказаного металобрухту на пункті прийому. Також під час обходу пунктів прийому металобрухту правоохоронець нагадав про можливі наслідки нелегального прийому викраденого майна та металевих конструкцій.  Як підкреслив заступник начальника сектору превенції Арцизького райвідділу поліції, шкода від подібних крадіжок мідного кабелю  - це не тільки матеріальні збитки власників комунікаційних кабелів, наприклад, «Укртелекому», перш за все, викрадення кабелів – це порушення функцій зв’язку у населених пунктах, незручності для громадян. В умовах сучасності важко переоцінити важливість безперебійної роботи телекомунікаційних мереж: пошта, телефон, Інтернет –  є  незамінними складовими життя людини.

До речі, цього року в Арцизі-2 був викрадений телекомунікаційних кабель, цілий район міста залишився без зв’язку та Інтернету. Що є небезпечним, адже навіть для виклику швидкої нам потрібен  телефонний зв’язок.

Слід зауважити, що силами правоохоронців Арцизчини  профілактичні бесіди про недопущення прийому вищевказаних  металевих виробів проводяться систематично. Окремим пунктом роботи працівників Арцизької поліції є взаємодія з власниками пунктів прийому металобрухту -  співпраця з підприємцями направлена  на встановлення осіб, які «видобувають» мідь та інші вироби з кольорового металу.  

на фото: профбесіда з колективом ПП "АРТАЛ". Директор підприємства Драганова Олена, заступник начальника сектору превенції Арцизького ВП ГУНП в Одеській області Кушнір О.В., менеджери ПП "АРТАЛ" - Чердакогло Геннадій, Рапацький Сергій.