Арцизькі поліцейські притягнули до відповідальності мопедиста, який керував транспортним засобом без документів

Арцизькі поліцейські притягнули до відповідальності мопедиста, який керував транспортним засобом без документів

На нього складено адміністративний протокол, а мопед поміщено на штрафмайданчик, - сповіщає пресслужба ГУНП в Одеській області.

У 18-річного юнака, якого зупинили поліцейські, було відсутнє водійське посвідчення відповідної категорії.

Відносно порушника складено адміністративний протокол за ч.1 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки) КУпАП. Матеріали направлені до районного суду.  

Працівники поліції звертаються до власників мототранспорту: щоб уникнути небажаних проблемних ситуацій на дорозі, пам’ятайте, що керувати мопедами та мотоциклами  можуть особи, які досягли 16-річного віку. Вказані транспортні засоби у встановленому законному порядку повинні бути зареєстровані в регіональних сервісних центрах, мати державні номерні знаки та відповідні реєстраційні документи.

Крім свідоцтва про реєстрацію, особи, що керують транспортним засобом, в обов’язковому порядку повинні мати при собі посвідчення водія відповідної категорії (А1, якщо це мопед, А-мотоцикл), а також страховий поліс (сертифікат).  

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить