Арцизькі поліцейські опікуються долею підлітка, матір якого через алкоголь "забула" про свої батьківські обов'язки

Арцизькі поліцейські опікуються долею підлітка, матір якого через алкоголь "забула" про свої батьківські обов'язки

За неналежне виконання батьківських обов’язків, появу у громадському місці у п’яному вигляді та неправдивий виклик поліції на матір 13-річного хлопця склали адміністративні протоколи за трьома статтями КУпАП. Також правоохоронці звернулися до райадміністрації з приводу доцільності подальшого проживання сина з жінкою, - сповістив Арцизький ВП ГУНП в Одеській області на офіційній сторінці у facebook.
Нагадаємо, 47-річна жителька райцентру зателефонувала до поліції і повідомила, що ось уже три дні, як кудись подівся її син.
Правоохоронці відразу ж почали пошуки неповнолітнього. За кілька годин його знайшли вдома у батька, де підліток був усі ці дні, а разом з цим з’ясували і причину його «зникнення».
Хлопець розповів, що пішов від матері, бо втомився від її постійних п’янок та небажання виконувати свої батьківські обов’язки. При цьому, зі слів неповнолітнього, про те, що йде до тата, він попередив і батька, і матір.
Для надання пояснень з приводу ситуації, що склалася, жінку запросили до відділу поліції. Навіть сюди вона прийшла у стані алкогольного сп’яніння.


«За невиконання батьківських обов’язків щодо виховання дитини, завідомо неправдивий виклик спеціальних служб, а також появу у громадському місці у п'яному вигляді на громадянку склали протоколи за ч. 2 ст. 184, ст. 183 КУпАП та ч. 2 ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення, - повідомив т.в.о. начальника Арцизького відділу поліції Роман Галкін. - Крім того, ми надіслали лист до районної державної адміністрації про доцільність подальшого проживання неповнолітнього з матір’ю».