Арцизькі поліцейські оперативно розшукали малолітнього хлопця

Арцизькі поліцейські оперативно розшукали малолітнього хлопця

Мати забула, що її дитина вже тиждень мешкає з батьком.

5 вересня 2019 року о 20:00 годині до Арцизького відділу поліції надійшло повідомлення мешканки м. Арциз Х. про те, що її тринадцятирічний син вранці пішов з дому та до теперішнього часу не повернувся, - сповіщає пресслужба Арцизького ВП ГУНП в Одеській області.


Поліцейські слідчо-оперативної групи разом з ювенальною превенцією відділу відразу зайнялись пошуками малолітнього, усвідомлюючи, що дитина могла знаходитись в небезпеці.
Протягом приблизно 2 годин хлопець був знайдений у батька, в його будинку, де він мешкає окремо від колишньої жінки. Встановлено, що малолітній раніше ніколи не уходив з дому та намірів на це не мав. З дитиною було все добре, а також батько та розшукуваний хлопець пояснили, що він вже тиждень мешкає з батьком, про що його мати знала.
В ході подальшої бесіди з матір’ю хлопця, вона не була в змозі зрозуміло пояснити, чому забула, що її син вже тиждень не мешкає з нею, в зв’язку з явним алкогольним сп’янінням. Вказана жінка неодноразово притягувалась до адміністративної відповідальності.
На теперішній час вирішується питання про притягнення матері хлопця до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків та за любов до оковитої, а також з родиною малолітнього буде проведена профілактична робота за участю відповідних служб, з метою вирішення подальшої долі дитини.
Поліцейські закликають батьків та опікунів відповідальніше ставитися до виконання своїх батьківських обов’язків по нагляду за своїми дітьми та контролю за ними, не забуваючи, що здоров’я та життя дитини – це найголовніше!