Арциз долучився до всесвітньої екоакції «Чисте довкілля – здорова нація

Арциз долучився до всесвітньої екоакції «Чисте довкілля – здорова нація

25 травня 2019 року в м. Арциз Одеської області відбулася акція «Чисте довкілля – здорова нація». Цьогорічна акція стартувала у рамках Всесвітньої - «День Землі»».

Проведення заходу ініційоване гостями міста -  Організацією Українських Скаутів зі Львова та відбулася за підтримки ГО «МИ». Учні міських шкіл №4 і №5 з радістю долучилися до екологічної акції! Підтримали молодь педагоги, батьки та  спортсмени. Загалом до акції приєдналися близько 50 городян. 

                            

Організатори заходу в такий спосіб намагаються привернути увагу  до екологічних проблем,  підвищити інтерес до  бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

Група гостей та учасників акції об’єднали свої зусилля у прибиранні забруднених зон м. Арциз та поклали початок «руху за чисте довкілля та здорову націю». В нашому місті таких зон багато, сьогодні хлопці та дівчата привели до ладу лісосмугу (точніше, те, що від неї залишилося) за вулицею Надрічна, поряд з р. Чага.

Організатори акції підготували все необхідне для комфортного та якісного прибирання. А прибирати було що... На жаль, деякі містяни викидають сміття чи не біля своєї хати,  створюють стихійні звалища, нехтуючи природою сьогодні, вони нехтують своїм майбутнім, майбутнім своїх дітей.... Сьогодні діти прибрали те, що залишили після себе дорослі... Розбились на групи та за декілька годин змогли очистити забруднену зону від пляшок, пластику, поліетилену, - цілий причеп сміття!

Всіх учасників акції пригостили смачним сюрпризом - рибна юшка, пиріжки, овочі

 

«Немає загального рецепта щастя! Кожен створює його самостійно. Іноді люди чекають, що хтось прийде і подарує їм майбутнє або змінить їхнє життя на краще. Нічого подібного! Роблячи вибір почати активну діяльність сьогодні, ми творимо своє завтра. Тут усе просто. Не сидіти  та чекати поки щось зміниться саме собою, або чекати поки хтось інший почне діяти, рівноцінно відмові від можливостей жити краще. Ми творимо своє майбутнє зараз, своїми руками. Об`єднавши зусилля нам вдасться все.» - зазначила голова ГО «МИ» Інна Звездун.

 

Якщо ми сьогодні не замислимось серйозно над екологічними проблемами і не почнемо діяти, то самі себе знищимо. Це обов'язок, який окреслює відношення кожного з нас до свого оточення, до свого народу, до своєї держави. Це означає не лише виконувати громадянський обов'язок, але й творити добро з власної ініціативи повсюди. Ми для себе вирішили, що слова «забруднення навколишнього середовища» – це не гасло, а те, що стосується безпосередньо «мене» і вимагає негайного втручання.
Закликаємо Вас не сидіти та чекати поки щось зміниться саме собою, або чекати поки хтось інший почне діяти, рівноцінно відмові від можливостей жити краще! Ми за зелене майбутнє!!!

Головною метою діяльності ГО «МИ» є активізація процесу соціально-економічного розвитку громад; закріплення та розвиток сектору недержавних, неприбуткових громадських організацій; підвищення соціальної активності населення у вирішенні проблем соціального, культурного, медичного, освітнього, оздоровчого, екологічного, психологічного  та наукового характеру; об’єднання зусиль у становленні та розвитку суспільного руху та активної громадської позиції, надання матеріальних та нематеріальних послуг, здійснення всебічної підтримки дітей ,молоді та інших жителів громад.

 

Звертаємо Вашу увагу на те що акція "Чисте довкілля - здорова нація" є аполітичною. Запросили звичайних мешканців м. Арциз (окрім політиків) та представників ЗМІ.

Автор
Мазур Наталья
Author: Мазур Наталья Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.