Арциз долучився до щорічної акції "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності"

Арциз долучився до щорічної акції "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності"

Сьогодні, 8 листопада,  в Арцизькій районній бібліотеці  відбулась чергова щорічна акція "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності", присвячена Дню української писемності та мови.

Як і по всій Україні, об 11:20 в прямому ефірі з радіостудії на Хрещатику, 26 диктант читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Він же з 12:00 до 12:15 провів у прямому ефірі "Українського радіо" роботу над помилками.

Варто зауважити, що цьогоріч у тексті диктанту використані слова, які пишуться за новими правилами правопису української мови.

Як повідомили у пресцентрі Арцизького районного суду, працівники суду приєднались до традиційної щорічної  загальнонаціональної акції .

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був заснований в 2000 році з метою об'єднання громадян країни навколо мови. З тих пір щороку слухачі, а з недавніх пір і телеглядачі (акцію транслює телеканал UA: Перший) можуть взяти участь у написанні диктанту, щоб переглянути, наскільки добре вони знають державну мову. Пишуть диктант і за межами України. У минулому році на адресу Українського радіо надійшло 32 779 диктантів. З них без помилок написали 311 учасників.