Замість ГПУ: Офіс Генерального прокурора розпочав роботу

Замість ГПУ: Офіс  Генерального прокурора розпочав роботу

 2 січня 2020 року, відповідно до наказу Генерального прокурора Руслана Рябошапки, запрацював Офіс Генерального прокурора.

Офіс Генерального прокурора створено на місці ліквідованої Генеральної прокуратури України в межах реформування системи, розпочатого у вересні 2019 року, з метою підвищення суспільної довіри до прокуратури, - йдеться в повідомленні пресслужби відомства.

Також 20 січня 2020 року розпочнеться прийом документів від кандидатів з-поза системи органів прокуратури на більше 200 вакансій в Офісі Генерального прокурора. Вперше українці не з прокурорської системи зможуть стати прокурором органу найвищого рівня. Процедура набору буде такою ж, як під час атестації прокурорів ГПУ.

Варто нагадати, що із 1339 прокурорів Генеральної прокуратури лише 610 подолали атестацію. Як зазначаеться на сайті Офісу Генерального прокурора,  в системі Генеральної прокуратури перебували прокурори, які, замість роботи на користь правосуддя, обслуговували інтереси олігархів, політичних сил, інших впливових людей в українському суспільстві або просто збагачувалися, використовуючи прокурорські повноваження.

Вже виросла ціла каста прокурорських олігархів із власними бізнесами, маєтками, віллами, елітними автомобілями та відпочинками. Саме тому оновлення, як розказав Генпрокурор Руслан Рябошапка, буде й в місцевих прокуратурах вже цьогоріч.

Сторінки Офісу в соціальних мережах:

https://t.me/pgo_gov_ua
https://www.facebook.com/pgo.gov.ua/
https://twitter.com/GP_Ukraine
https://www.youtube.com/channel/UCCnM_kNpr_JnE4EdJWfS0YQ/featured