ВИБУХИ НА ВІЙСЬКОВИХ СКЛАДАХ ХАРКІВЩИНИ: ДВОЄ ЗАГИБЛИХ, ЩЕ ЧЕТВЕРО ВІЙСЬКОВИХ ГОСПІТАЛІЗОВАНО

ВИБУХИ НА ВІЙСЬКОВИХ СКЛАДАХ  ХАРКІВЩИНИ: ДВОЄ ЗАГИБЛИХ,  ЩЕ ЧЕТВЕРО ВІЙСЬКОВИХ ГОСПІТАЛІЗОВАНО

У Балаклії на Харківщині 15 листопада почалися вибухи на військовому арсеналі. Це сталося під час розмінування території та вивезення снарядів, - повідомило "Суспільне:Харків" із посиланням на речника Міноборони. 

Згодом інформацію підтвердили в  Генеральному штабі ЗСУ повідомили таке:

"Ситуація на території Центральної артилерійської бази забезпечення боєприпасами контрольована та безпечна. 15 листопада 2019 року о 14:28 на технічній території, де з метою утилізації залишків боєприпасів та їхніх елементів, які не можна транспортувати, з урахуванням всіх заходів безпеки, здійснювалось встановленим порядком планове знищення залишків боєприпасів та їхніх елементів у спеціально обладнаному для цього місці – котловані, пролунало близько 20 вибухів. Для забезпечення безпеки проведення утилізації був задіяний черговий пожежний підрозділ військової частини. На даний час на технічній території військової частини проводяться заходи щодо впорядкування місця проведення робіт з утилізації залишків боєприпасів та їхніх елементів".

Військові запевнили, що "місцевим мешканцям та об’єктам інфраструктури нічого не загрожує. Сховища боєприпасів у безпеці".

Щодо загиблих і постраждалих уточнену інформацію повідомили у Генштабі:

"на превеликий жаль, двоє військових саперів зазнали поранень, не сумісних із життям.

Четверо військовослужбовців ЗС України, про яких повідомлялось раніше, перебувають у медичних закладах. За уточненою інформацією медиків, троє з поранених – у важкому стані, один – середньої важкості.

Командування Збройних Сил України висловлюють щирі співчуття родинам загиблих воїнів.

Пораненим військовослужбовцям оперативно надається фахова медична допомога у повному обсязі в медичних закладах", - йдеться у повідомленні  Генерального штабу ЗСУ .