"Шахтар" готовий забрати українку та її собаку з Китаю клубним літаком

"Шахтар" готовий забрати українку та її собаку з Китаю клубним літаком

Футбольний клуб "Шахтар" готовий евакуювати з Китаю українку Анастасію Зінченко та її собаку Мішу, а також решту співвітчизників, які досі перебувають в країні. Про це повідомив капітан "Шахтаря" Андрій Пятов, - повідомили у пресслужбі ФК "Шахтар".

На запитання журналіста, чи чули про історію українки, що залишилася в Ухані через собаку, Пятов відповів, що "Шахтар" готовий відправити власний літак до Китаю, щоб забрати  дівчину, яка залишилась в Ухані через собаку.

"Так, після матчу дізналися. «Бенфіці» вирішальний гол забив Вітя Коваленко - він же з Херсона, як і ця дівчина - Настя Зінченко. Після поєдинку вдалося поспілкуватися з Рінатом Ахметовим. Обговорили гру, і президент виступив з ініціативою відправити клубний літак, щоб забрати Настю і інших українців з Китаю. Домовилися, що якщо в цьому буде необхідність, то клуб готовий відправити наш клубний літак за рештою в Ухані українцями", - відповів капітан команди.

ОНОВЛЕНО: 

Анастасія Зінченко, яка відмовилась евакуюватись з Китаю без собаки Міші, відреагувала на заяву ФК "Шахтар" щодо евакуації:

"Мене заберуть додому. Я зробила це. Я витримала і пройшла цей нелегкий шлях разом з Мішель і скоро ми будемо вдома. велике спасибі Андрію Пятову за вашу допомогу, доброту і підтримку!" - написала Зінченко на своїй сторінці в Instagram.