Проти чиновника, який знущався над собакою, відкрито кримінальну справу

Проти чиновника, який знущався над собакою, відкрито кримінальну справу

На Хмельниччині поліція розслідує обставини жорстокого поводження з собакою, яку власник прив’язав до авто і волочив дорогою.

У поліції Хмельницької області інформують, що слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 статті 299 Кримінального кодексу України «Жорстоке поводження з тваринами» за фактом знущання над собакою — чоловік прив’язав тварину до буксировочного гака і волочив за автомобілем.

Наразі слідчі з’ясовують мотиви, які спонукали чоловіка до такого жорстокого вчинку, опитують очевидців та свідків події.

Частина 3 статті 299 Кримінального кодексу України за поводження з тваринами з особливою жорстокістю передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Нагадаємо, вчора, 17 листопада, в Красилівському районі Хмельницької області, як розповідають очевидці, дорогою їхав чоловік і щось волочив за собою. Під'їхавши ближче, випадковий водій помітив, що за машиною тягнуть на ланцюгові собаку. Пес був повністю закривавлений. Кермувальник наздогнав авто та зупинив його.  Невідомий чоловік пояснив, що пес вкусив його маму, тому він вирішив розправитися з ним таким моторошним чином. 
Постраждалу собаку доставили до ветеринарного закладу, де їй надали медичну допомогу. Медики передали тварину волонтерам.
Як повідомляло хмельницьке видання «Всім», чоловік, який прив'язав собаку до авто, це Володимир Байдич — директор державного архіву Хмельницької області.

Шокуюче видовище помітив солдат, який проїжджав повз. Він зупинив машину та викликав поліцію. Пошматованого пса доставили в Красилів.