Очільники ОДА презентували плани «Великого будівництва» - Гончарук

Очільники ОДА презентували плани «Великого будівництва» - Гончарук

Голова Кабміну Олексій Гончарук вчора у своєму Telegram-каналі сповістив про початок "Великого будівництва" в Україні, проєкт має стартувати вже 1 березня у всіх регіонах.

Як наголосив прем'єр-міністр, в пріорітеті - будівництво доріг.

Голова Уряду  підкреслив у своєму повідомленні, що відовідальність за виконання чи невиконання завдань, які перед собою ставить держава, - несуть голови облдержадміністрацій:  1 МАРТА В УКРАИНЕ СТАРТУЕТ МАСШТАБНОЕ СТРОИТЕЛЬСТВО ДОРОГ

Згодом Гончарук доповнив інформацію:  вчора голови ОДА вже презентували плани в рамках «Великого будівництва» під час селекторної наради з регіонами:

"...керівники облдержадміністрацій презентували плани в рамках «Великого будівництва» — в деталях показали що, коли і де почнуть будувати вже з 1 березня в своїй області.

До кінця місяця ми закінчимо всі формальні бюрократичні процедури з Мінрегіоном та Укравтодором з планами об’єктів на будівництво. Та вже навесні починаємо Велике будівництво", - йдеться у повідомленні Гончарука.

До речі, голова Кабміну додав, що дійшли висновоків наради з головами ОДА щодо “Великого будівництва” —" відходимо від практики «розмазування» бюджету на тисячі дрібних деталей до масштабного будівництва конкретних об‘єктів", - пише Гончарук.