ЛІТАК НАМАГАЛИСЯ РОЗВЕРНУТИ, ДЕЯКІ ДАНІ З ЧОРНИХ СКРИНЬОК ВТРАЧЕНІ: ОПРИЛЮДНЕНО ЗВІТ ІРАНСЬКИХ СЛІДЧИХ

 ЛІТАК НАМАГАЛИСЯ РОЗВЕРНУТИ, ДЕЯКІ ДАНІ З ЧОРНИХ СКРИНЬОК ВТРАЧЕНІ: ОПРИЛЮДНЕНО ЗВІТ ІРАНСЬКИХ СЛІДЧИХ

У четвер, 9 січня, іранські слідчі заявили, що частина даних із чорних скриньок літака МАУ, який розбився біля Тегерану, втрачена, а українські пілоти намагались повернути літак до аеропорту. Про це йдеться у попередньому звіті про аварію Управління цивільної авіації Ірану, - інформує ТСН.

Звіт підтвердив, що обидві так звані "чорні скриньки", які містять технічні дані літака і записи переговорів з його кабіни, були знайдені, проте вони були пошкоджені і деякі частини їх пам'яті втрачені.

Пілоти українського пасажирського літака Boeing 737 перед катастрофою намагалися розвернути літак і повернутися до аеропорту.

"Траєкторія літака, який спочатку прямував на захід з аеропорту, говорить про те, що після появи технічної проблеми він розвернувся", - йдеться у звіті.

Однак, ніяких повідомлень про незвичайних обставинах польоту екіпаж літака не відправляв. Ймовірно, зв'язок пілотів з авіадиспетчером не працював.

Слідчі додали, що літак вже горів, коли почав падати. За їхніми словами, аварія спричинила сильний вибух, коли літак впав на землю, ймовірно, тому, що літак був повністю заправлений паливом для польоту до Києва.