КОНЦЕРТ НАЙШВИДШОГО ПІАНІСТА СВІТУ В КИЄВІ

КОНЦЕРТ НАЙШВИДШОГО ПІАНІСТА СВІТУ В КИЄВІ

Любомир Мельник завітав до столиці. Хочу поділитися з вами своїми враженнями.

Любомир Мельник – український композитор-мінімаліст, що створив особливий стиль під назвою «Безперервна музика». Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом. Маестро здатний грати 19,5 нот в секунду кожною рукою, чим він користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки.Вчора, 19 лютого в рамках туру по Україні присвяченого презентації альбому “Fallen Trees” в Києві відбувся перший його виступ. . Квитки були розкуплені ще за місяць. Митець присвятив концерт пам’яті Небесної сотні.

Київський Будинок кіно був повністю заповнений глядачами – дехто був знайомий з творчістю маестро, а декому довелося почути його вперше, я увійшов у число останніх. Під бурні оплески на сцену вийшов дуже скромний 72-річний дідусь у вишиванці. З довгими сивими волоссями та бородою та дуже теплою щирою посмішкою. В його мові дуже цікаво поєднувалися автентичні українські слова з американським акцентом – дає про себе знати життя у Канаді та всесвітні тури, на яких Любомир Мельник знайомить глядачів з українською культурою. До речі, в митця дуже смілива політична позиція, яку він висловив на концерті наступним чином: «Коли я був молодий, то багато чого прагнув і багато чого у Бога просив. Але зараз я прошу лише одну річ. Щоб я зміг зіграти концерт для того чорта – Путіна, будучи з ним в одній кімнаті один на один. І щоб з після того концерту ніхто живий звідти не вийшов…»

2 години концерту пройшли на одній хвилі унікальної медитивної музики. Наступні 1,5 місяці Мельник проводитиме концерти в усіх куточках України, в тому числі і в Одесі. Його композиції наявні у вільному доступі в Інтернеті, тож раджу якнайшвидше послухати і , можливо, полюбити мистецтво людини, яка славить Україну своїм талантом по всьому світу.

Перше відео - з мережі Інтернет, а друге я зняв особисто на вчорашньому концерті. Готуйте ваші вушка! Приємного прослуховування!