ЄВРОБАЧЕННЯ-2020: KATYA CHILLY ВИКОНАЛА МАГІЧНУ ПІСНЮ (НАЦВІДБІР)

ЄВРОБАЧЕННЯ-2020: KATYA CHILLY ВИКОНАЛА МАГІЧНУ ПІСНЮ (НАЦВІДБІР)

Відома українська співачка повернулася на велику сцену. Артистка, яка свого часу виступала на MTV, і яку показували на BBC, виконала пісню-мантру під назвою "Піч". За словами Катерини, ця композиція про відродження і уособлює матку – місце, де зароджується життя.

Виступ Каті відрізнявся серед інших своїм номером. На сцені виконавиця з'явилася босоніж, у вишиванці та довгій спідниці. Спочатку на сцені була повна тиша, а потім Katya Chilly пронизливим голосом просто ввела у транс присутніх, - передає 1+1.

Члени журі мають сумнів, чи має шанс на перемогу пісня-мантра.

"Це глядачам вирішувати – поїде комерція чи етно ідентифікація. Це бездоганний, шокучий виступ. Але цьому виступу потрібна ще доопрацювання. Ми маємо об'єднатися, щоб приспів знайшов свою константу. З мого боку можу сказати, що в нас така одна Катя Чілі", - зауважила суддя.

Андрій Данилко ж має сумніви щодо того, чи впишеться пісня Katya Chilly у формат конкурсу.

"Я дуже поважаю Катю. Це нішова історія, я не знаю як це оцінювати. Я вважаю, що "Євробачення" як конкурс – це масовий конкурс. Конкурс свята. Я вважаю, що схожа музика, нішова, вона не дуже туди пасує", - вважає Данилко.

"Давайте будемо чесними. Якщо говорити про стандарт "Євробачення" – тут нема пісні в стандарті. Це контрастуватиме. Тут є мантра-магія, тут нема пісні. Я підпав під цю магію", - сказав Віталй Дроздов.

Попереду ще один телевізійний півфінал -  15 лютого та фінал, під час якого Україна назве свого представника на "Євробачення-2020" (22 лютого). 

Мы  в Telegram! Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш канал: https://t.me/kutoglyady