«Дитина не дихає!» : патрульні за 4 хвилини домчали родину до медзакладу

«Дитина не дихає!» : патрульні за 4 хвилини домчали родину до медзакладу

На Вінничині патрульні, не зволікаючи, допомгли родині з малолітноью дитиною, яка не дихала.

Про це повідомили у МВС України

“Поліція, допоможіть. У нас дитина не дихає”, — схвильований чоловік підбіг до екіпажу патрульних посеред вулиці у Вінниці. У його авто перебував малолітній хлопчик, який потребував термінової допомоги лікарів.

Щоб якнайшвидше дістатися до медзакладу, батьки попросили допомоги в поліції. Патрульні Олександр Джафаров і Микола Сторожук миттю сіли в авто, увімкнули проблискові маячки й розпочали супровід. У гучномовець попереджали водіїв, щоб ті поступилися дорогою. Реагували не всі, але більшість все ж давали дорогу поліцейському авто.

4 хвилини знадобилося патрульним, щоб супроводити авто з недужим хлопчиком до лікарні. Дитину передали медикам, які надали необхідну допомогу.

У таких ситуаціях час іде саме на хвилини. Коли кожна на вагу життя.

Бажаємо хлопчику якнайскорішого одужання.

Водії! Завжди оперативно давайте дорогу спецтранспорту! Пам'ятайте, що в таких ситуаціях хтось потребує негайної допомоги, а втрачені хвилини і навіть секунди можуть коштувати комусь життя.


Нагадаємо, аналогічний випадок стався на Одещині: Патрульные Одессы помогли молодой матери и её 3-летнему сыну добраться до больницы