Зустріч Байдена та Зеленського знову перенесли

Зустріч Байдена та Зеленського знову перенесли

Зустріч президента України Володимира Зеленського та президента США Джозефа Байдена у Вашингтоні перенесли вдруге, цього разу на 1 вересня. Про це підтвердили у Білому домі, повідомляє Суспільне

Спочатку Зеленський мав зустрітися з Байденом 30 серпня, однак згодом зустріч перенесли на 31 серпня.

За словами міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, це відбулось "у зв'язку з розширенням програми візиту". На 1 вересня в українського лідера були заплановані інші події в США.

За словами посолки України у США Оксани Маркарової, команди посольства та Офісу президента "вийшли на фінішну пряму" у підготовці візиту Зеленського до США: "У Вашингтоні президент перебуватиме два дні — 31 серпня і 1 вересня, потім поїздка до Каліфорнії".Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів."З уже запланованого у Вашингтоні — зустріч президентів України та США у Білому домі, основні складові цієї зустрічі уже розплановані та узгоджені обома сторонами, зустрічі з очільниками ключових для українсько-американських відносин міністерств, а також дві важливі публічні презентації від президента та першої леді для представників медіа, громадськості та інформаційно-аналітичних центрів", — повідомила очільниця диппредставництва.

 

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі Бессарабії та України тут і зараз: Коротко та по суті:

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram