Як країни допомагають своїм підприємцям під час локдауну

Як країни допомагають своїм підприємцям під час локдауну

Підприємствам у Німеччині, у яких менше 50-ти співробітників і тим, хто працює сам на себе – держава надасть допомогу в розмірі до 75% їх місячної виручки.

Аби допомогти компаніям виплатити своїм відстороненим співробітникам зарплатню, у Франції виділили понад 8 млрд євро. Також обіцяли зберегти всі робочі місця.

В Італії – податкові пільги для бізнесу. На боротьбу з економічними наслідками недуги пообіцяли виділити 25 млрд євро. Частина цих коштів має бути спрямована на виплату субсидій тим, хто залишився без роботи. А грошову компенсацію – компаніям, які втратили більше чверті прибутку.

У Гонконзі створили Фонд запобігання епідеміям. Через нього виділяють гроші для захисту працівників – виплати зарплат та субсидій.

У Великій Британії посилили карантин, однак послабили законодавство про банкрутство. Рішення дозволяє підприємствам, які не можуть погасити борги через пандемію, продовжувати роботу.

У Чехії більшості підприємцям, які не можуть працювати в карантин, виплатили допомогу в 25 тисяч крон і скасували деякі види податків.

В Австралії уряд виділяє підприємцям по 1000$ щоб ті платили своїм працівникам зарплатню, а не звільняли їх.

У США допомога при втраті роботи в пандемію складає 600$ на тиждень. Для малого та середнього бізнесу допомога теж суттєва- кредит на 30 років під 3% з відтермінуванням по виплаті на 1 рік.

В Іспанії допомога в карантин складає 440$

"Кут огляду" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз:

Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.

Коротко та по суті: Підпишись на наш Telegram- канал

Підтримай нас в Instagram