У Кремлі заявили, що вступ України до НАТО для Росії “питання життя і смерті”

У Кремлі заявили, що вступ України до НАТО для Росії “питання життя і смерті”

У Кремлі переконують, що вступ країн колишнього Радянського Союзу до Північноатлантичного альянсу для Російської Федерації є питанням “життя і смерті”.  Про це заявив прессекретар президента країни-агресора Володимира Путіна Дмитро Пєсков, повідомляє Прямий

  За його словами, західні лідери роками обманювали Москву і сьогодні військова інфраструктура РФ перебуває у небезпеці.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів“Протягом двох останніх десятиліть, навіть більше, напевно, нас методично обманювали, причому в результаті цього обману ми прийшли до ситуації, коли наша безпека перебуває під загрозою. Перебуває під загрозою продовження цього самого обману. Перебуває під загрозою подальшої експансії і політичної, і військової інфраструктури НАТО в бік наших кордонів”, – заявив Пєсков.

“І в цьому плані, звичайно, – поширення НАТО на такі країни, як Україна, напевно інші країни, які були на території Радянського Союзу”, – додав прессекретар президента РФ.

При цьому Пєсков згадав можливе розширення НАТО на пострадянські країни, включаючи Україну. “Це вже питання, ну, фактично життя і смерті для нас”, – заявив прессекретар Володимира Путіна.

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram