Польща підвищила бойову готовність на кордоні з Білоруссю

Польща підвищила бойову готовність на кордоні з Білоруссю

Нелегали намагаються прорватися з Білорусі до Польщі. Польща підвищила бойову готовність військ територіальної оборони на кордоні з Білоруссю . Про це повідомив міністр оборони країни Маріуш Блащак, розповідає УНІАН За його словами, зараз на польсько-білоруському кордоні чергують понад 12 тисяч солдатів.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів."На кордоні чергують понад 12 тисяч солдатів. Ми підвищили готовність військ територіальної оборони. Разом зі службами Міністерства внутрішніх справ та адміністрації ми готові захищати польський кордон", - написав Блащак.

Сьогодні з території Білорусі сотні мігрантів із рюкзаками прямо дорогою попрямували у бік польського кордону.

 Польща вже збирає екстрену нараду через ситуацію на кордоні з Білоруссю. Міністр-координатор спецслужб Польщі Станіслав Жарін назвав скупчення мігрантів на кордоні спробою силового вторгнення до Польщі.

 Раніше польський парламент проголосував за легалізацію вигнання мігрантів на кордоні. Зміни в законі передбачають, що мігранти, які незаконно перетинають кордон, затримані на місці, повинні залишити територію Польщі. Їм також може бути заборонено в'їзд до країни терміном від шести місяців до трьох років. Після ухвалення поправки до закону парламент також схвалив будівництво прикордонної споруди вартістю 353 млн євро, яка має бути обладнана датчиками руху.

 

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі Бессарабії та України тут і зараз: Коротко та по суті:

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram