Pfizer продала понад 80% своєї вакцини проти Covid- 19

Pfizer продала понад 80% своєї вакцини проти Covid- 19

Хоча Pfizer продали вже понад 80% своєї вакцини проти коронавірусу, вакцина може і не надійти в продаж найближчим часом через складнощі з транспортуванням.

Повідомляє 5.ua

Вся справа тому, що вакцину потрібно зберігати при температурі мінус 70 градусів за Цельсієм. Британський уряд застерігає, що таких умов для зберігання вакцини у великій кількості немає. Адже для більшості вакцин такі умови не потрібні.

У компанії Pfizer переконують, що розробили спеціальну коробку для зберігання 5 тисяч доз вакцини до 10 днів. Після розморожування вакцина не втрачає своїх властивостей ще 5 днів при температурі 2- 8 градусів.

Вакцину поширюватимуть із власних центрів компанії у США, Німеччині та Бельгії. Сама ж вакцина виявилася ефективною на 90%. Переважну більшість доз вакцини, яку в 2021 році Pfizer збирається виготовити, продали Великій Британії, Японії, США та країнам ЄС.

Продаж вакцини найбагатшим країнам ставить під загрозу справедливий доступ до препарату. Дослідження, проведене Фондом Білла та Мелінди Гейтс, свідчить, що справедливий розподіл вакцин проти COVID-19 може запобігти 61% подальших смертей, тоді як розподіл ліків між багатими країнами – лише 33%.

"Кут огляду" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз:

Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.

Коротко та по суті: Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram