Нова допомога Україні від США

Нова допомога Україні від США

В рамках нової допомоги США Україні Київ може отримати деяке морське обладнання та радіолокаційні системи. Поки що неясно, коли буде здійснено перші поставки допомоги, повідомляє УНІАН, посилаючись на відомості радника президента Володимира Зеленського, а також джерела.

За словами радника глави держави, українській стороні у грудні повідомили про майбутню допомогу США "на найвищому рівні".Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів"З огляду на те, що розвідка США постійно припускає, що Росія може розпочати повноцінне вторгнення, використовуючи всю свою військову міць, ця допомога дозволить Україні завдати додаткових збитків Росії, але суттєво не змінить результату", - зазначив радник.

Влада США з 2014 року надає Україні допомогу у сфері безпеки. Нашій країні передавали засоби радіолокаційного спостереження, високоточне озброєння , боєприпаси та медичне майно.

Наприкінці 2021-го президент США Джо Байден підписав оборонний бюджет США на 2022 фінансовий рік, у якому передбачено допомогу Україні у розмірі $300 мільйонів.

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram