НАТО оголосило вісьмох членів дипмісії Росії при Альянсі шпигунами

НАТО оголосило вісьмох членів дипмісії Росії при Альянсі шпигунами

НАТО вдвічі скоротило дипмісію Росії при Альянсі – акредитації вісьмох членів російської місії відкликали через те, що їх підозрюють у шпигунстві на користь РФ.

Таким чином, російська місія в штаб-квартирі НАТО буде скорочена до десяти представників. Про це 6 жовтня заявив представник Альянсу. Всі підозрювані у шпигунстві повинні будуть залишити Брюссель до кінця жовтня. Прямий

Ще двох російських дипломатів також вишлють. "Ми можемо підтвердити, що відкликали акредитацію восьми членів російського представництва при НАТО, які були прихованими офіцерами російської розвідки", – сказав представник НАТО.

У НАТО заявили, що політика Альянсу щодо Росії є послідовною.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів."Ми посилили наше стримування і захист у відповідь на агресивні дії Росії, і в той же час ми залишаємося відкритими для конструктивного діалогу", – заявив представник НАТО.

Голова комітету з міжнародних справ Державної думи РФ Леонід Слуцький заявив, що всі звинувачення НАТО є "голослівними".

"Упевнений, керівництво російського зовнішньополітичного відомства запропонує адекватні заходи, не обов'язково симетричні", – заявив він.

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі Бессарабії та України тут і зараз: Коротко та по суті:

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram