Нардепам рекомендовано не їздити за кордон через коронавірус

Нардепам рекомендовано не їздити за кордон через коронавірус

Спікер Верховної Ради підписав Розпорядження  "Про невідкладні заходи щодо забезпечення сталої роботи Верховної Ради України та її органів" Народним депутатам настійно рекомендують скасувати або відкласти службові відрядження за кордон до зміни епідемічної ситуації у світі.

Як повідомляє  інформаційне управління Апарату ВРУ, голова парламенту  через поширення коронавірусу в світі голова парламенту закликав народних депутатів не їздити за кордон. Також, як зазаначається в документі,  в адміністративних будівлях Ради необхідно  вжити необхідних заходів,  які спрямовані на запобігання поширенню гострих респіраторних захворювань.

"У зв'язку із ситуацією, що склалася в світі, в тому числі в країнах ЄС, в результаті поширення гострої респіраторної хвороби, викликаної коронавірусом, з метою запобігання виникненню та поширенню масових інфекційних захворювань, забезпечення стійкої роботи ВРУ і його органів на підставі статті 88 Конституції України, пунктів 7 і 8 статті 78 Регламенту ВРУ: народним депутатам України, працівникам Апарату ВРУ настійно рекомендую скасувати або відкласти службові відрядження за межі України до зміни епідемічної ситуації в світі", - йдеться у розпорядженні.

Контроль за виконанням цього рішення Разумков взяв на себе.