ХТО ВОНА, НОВА ПЕРША ЛЕДІ США?

ХТО ВОНА, НОВА ПЕРША ЛЕДІ США?

Католичка, професор, справжня демократка, модниця, вигадниця та просто класна бабуся. Так Джилл Байден описують світові видання.

20- січня 2021 року у Вашингтоні відбудеться інавгурація 46 - го президента США Джо Байдена. Першою леді, відповідно, стане 69- річна Джилл Байден. Це друга дружина Джо Байдена, яка замінила його старшим дітям матір.

Викладачка англійської, котра немає наміру залишати свою роботу. Цим самим порушуючи 230- річну традицію всіх дружин президентів США. Історично заведено, що перша леді США має мешкати з сім'єю в Білому домі і повністю присвятити себе сімейним обов'язкам та обов'язкам першої леді. Джилл більше 40 років присвятила викладанню англійської дітям з емоційними розладами. Джилл Байден продовжувала працювати, коли її чоловік був віцепрезидентом в адміністрації Барака Обами.

"Принадність бути першою леді втому, що ви можете визначати її роль так, як хочете ви. І це те, що я зробила в якості другої леді - я визначила цю роль так, як я бажала. І я і на далі працювала над тими ж проблемами. Якщо ми доберемось до Білого дому, я буду продовжувати викладати. Я хочу, щоб люди цінували вчителів, знали про їх вклад і просували цю професію"- говорила Джилл в інтерв'ю CBS Sunday Morning.

Влітку Байдени відсвяткували 43 - річчя шлюбу. А свого часу Джо змушений був робити пропозицію Джилл 5 разів. Старший на дев'ять років кавалер, котрий на той час вже встиг стати одним з наймолодших сенаторів США, при першій зустрічі викликав у Джилл лише думку: " Господи, це ніколи не спрацює, в жодному разі..."

До слова, до знайомства з Джо , дівчина підзаробляла моделлю. Хоча ніколи себе моделлю не важала. Офіційна версія знайомства - Джо вперше побачив фото Джилл на сторінках журналу. Хоча перший чоловік Джилл і не погоджується з такою версією знайомства. Він стверджує, що роман між Джилл та Джо розпочався ще у їхньому з Джилл  шлюбі. Хай там що, будемо дотримуватись офіційної версії.

Але вже після першого побачення дівчина зрозуміла, що нарешті зустріла справжнього джентельмена. На той момент у Джилл вже був досвід невдалого шлюбу. А Джо був удівцем з двома дітьми. Його перша дружина і маленька донька загинули в автокатастрофі. Джилл замінила дітям матір. Вони ніколи не вважали жінку мачухою. Але й вона полюбила синів Джо задовго до весілля.

У 1977 - році Джо і Джилл побралися і у весільну подорож вирушили з дітьми. А вже у 1981- му році у Байденів народилася дочка Ешлі. Нині у Байденів п'ятеро онуків.

Наразі Джилл активно займається благодійністю. Вона заснувала фонд по боротьбі з раком, Biden Breast Health Initiative, освітню програму для дітей Book Buddies и благодійний фонд Biden Foundation, котрий працює над досягненням гендерної рівності та проблемами сімейного насилля. Разом з Мішель Обамою вона керує організацією з підтримки ветеранів Joining Forces.

Джилл Байден має ступінь бакалавра, два ступені магістра, докторську ступінь з педагогіки в Університеті Делавера. Про Джилл Байден говорять, що вона стане першою леді XXI століття. Хай там що, але Джилл Байден має всі шанси стати улюбленицею Америки, адже вона уособлює сучасну жінку. Жінку, здатну успішно поєднувати кар'єру та сім'ю.

,, Кут огляду" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз:

Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.

Коротко та по суті: Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram