Європа знову стає епіцентром COVID-19

Європа знову стає епіцентром COVID-19

Кількість випадків коронавірусу знову зросла в країнах Європейського Союзу та Шенгенської зони, незважаючи на високі показники вакцинації. Лише за останні 24 години, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у Німеччині зафіксовано 23 607 нових випадків, в Угорщині – 21 060, у Франції – 12 508, у Нідерландах – 12 052 та в Австрії – 11 227.

Повідомляє schngenvisainfo.news

Деякі держави посилили обмеження, зокрема Німеччина, яка у минулий понеділок оголосила, що лише ті, хто повністю вакцинований, і ті, хто нещодавно одужав від COVID-19, матимуть доступ до ресторанів, кінотеатрів, музеїв та концертні майданчики.

Австрійський уряд вжив ще більш жорстких заходів, запровадивши карантин для двох мільйонів невакцинованих громадян. Це означає, що невакцинованих людей, яким досі забороняли відвідувати ресторани, перукарні та кінотеатри, тепер змушують залишатися вдома, поки уряд не прийме іншого рішення.

Деякі країни-члени також посилили обмеження на в'їзд. Минулого тижня Франція почала просити невакцинованих мандрівників із 16 країн ЄС надати тести на COVID-19, зроблені протягом 24 годин до прибуття в країну. Раніше мандрівники могли надавати аналізи, зроблені протягом 72 годин. Це Бельгія, Болгарія, Хорватія, Чехія, Естонія, Греція, Угорщина, Ірландія, Латвія, Литва, Нідерланди, Румунія, Словаччина, Словенія.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзівІнші країни ЄС, які запровадили суворіші обмеження останніми днями:

Данія вилучає Сінгапур зі свого списку безпечних подорожей

Греція продовжує діючі обмеження на поїздки ще на два тижні

Литва вводить обмеження на в'їзд для невакцинованих мандрівників з кількох країн

Список небезпечних подорожей до Чехії розширюється і включає Угорщину, Нідерланди, Грецію, Андорру та Балеарські острови

Естонія встановлює вимоги до тестування та карантину для прибулих з Андорри

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram