Чехія висилає 18 російських дипломатів

Чехія висилає 18 російських дипломатів

У Чехії висилають 18 співробітників посольства РФ в Празі, які за даними розвідки були офіцерами російських спецслужб. Про це заявив чеський прем’єр Андрей Бабіш. повідомляє Прямий.

Рішення у Празі прийняли після того, як прийшли до висновку, щоб російська розвідка причетна до вибухів на складі боєприпасів у Чехії в 2014 році. Зазначається, що дипломати мають покинути країну протягом наступних 48 годин.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.“У п’ятницю ввечері ми з віцепрем’єр-міністром Гамачеком були чітко проінформовані про серйозні факти, що стосуються безпеки нашої країни. Сьогодні ми поінформували президента Земана про цю справу та запропонували подальші дії, президент висловив нам абсолютну підтримку”,- резюмував Бабіш.

Шпигунські пристрасті з російськими дипломатами останнім часом потрясають Європу. Так Італія в квітні вислала двох російських дипломатів. Також оголошували персонами нон грата російських дипломатів за останні 6 місяців Болгарія, Німеччина, Швеція, Польща, Нідерланди.

Україна теж не залишилася осторонь. Дипломат посольства Росії в Києві повинен залишити Україну до 21 квітня. Таке рішення прийняте після видворення українського консула Олександра Сосонюка.

 

"Кут огляду" ближчий до читача!

Всі Бессарабії та України тут і зараз: Коротко та по суті:

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram