Аби не було війни: у Росії збирають підписи проти війни з Україною

Аби не було війни: у Росії збирають підписи проти війни з Україною

Представники російської інтелігенції, знаменитості та звичайні громадяни розпочали збір підписів проти війни РФ з Україною та Заходом. Заява, яку вже підтримали багато відомих росіян, була  опублікована  в неділю, 30 січня, на сайті видання "Эхо Москвы".

Автори звернення зазначають, що громадян Росії ніхто не питає, а на російському державному телебаченні представлена ​​лише одна точка зору, яка формує ненависть та агресію щодо України.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів"Наша позиція гранично проста: Росії не потрібна війна з Україною та Заходом. Нам ніхто не загрожує, на нас ніхто не нападає. Політика, заснована на просуванні ідеї такої війни – аморальна, безвідповідальна та злочинна, і не може вестись від імені народів Росії. Така війна не може мати ні легітимних, ні моральних цілей", - йдеться в тексті заяви.

Автори зазначають, що війна не відповідає інтересам Росії та несе загрозу її існуванню. "Божевільні дії політичного керівництва країни, що штовхають нас до цієї межі, неминуче ведуть до формування в Росії масового антивоєнного руху. Кожен з нас природно стає його частиною. Ми зробимо все можливе, щоб запобігти, а якщо це потрібно, то й зупинити війну" , - йдеться у заяві.

Наразі антивоєнну заяву  підписали  музикант Андрій Макаревич, актриса Лія Ахеджакова, письменник Віктор Шендерович, публіцист Андрій Піонтковський, режисер Гаррі Бардін, політик Борис Вишневський. Серед підписантів також правозахисники, науковці, політики, письменники, журналісти, громадські активісти, вчителі.

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram