500 млн євро фіндопомоги від Єврокомісії будуть направлені на подолання наслідків COVID-19

500 млн євро фіндопомоги від Єврокомісії будуть направлені на подолання наслідків COVID-19

Співпраця з МВФ призвела й до схвальної відповіді від європейських партнерів щодо виділення наступного траншу в межах програми.

Як заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, Україна виконала всі умови щодо впровадження реформ, чим однозначно зміцнила свій статус відповідальної держави. Отримані кошти будуть спрямовані до державного бюджету на  видатки, зокрема для подолання наслідків COVID-19.

Єврокомісія схвалила виділення Україні позики на 500 млн євро 29 травня. 

Виплата другого і останнього траншу стала можливою після того, як Україна здійснила дванадцять політичних дій, узгоджених з ЄС. 

Вони включали важливі заходи в галузі боротьби з корупцією та відмиванням грошей, управління державними фінансами, в банківському секторі, енергетиці, сферах охорони здоров'я та соціальної політики. 

Виділення макрофінансової допомоги було прив’язане до співпраці України з МВФ, який вночі схвалив нову півторарічну програму для України обсягом 5 млрд доларів. Вже найближчими днями Україна отримає перший транш у розмірі 2,1 млрд доларів, які будуть спрямовані безпосередньо до бюджету.

Кошти підуть на фінансування зарплат лікарям, рятувальникам, вчителям, на підтримку та розвиток вітчизняного бізнесу.

"Угол обзора" ближе к читателю!

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅ Стань частью нашего сообщества в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram